Plánujete predať alebo prenajímať Váš dom alebo byt a chcete čo najrýchlejšie  nájsť záujemcu, ktorý by za Vašu nehnuteľnosť zaplatil najvyššiu možnú cenu?

 Nezabudnite:

"Nikdy nedostanete druhú šanciu urobiť dobrý prvý dojem"

 

Home Staging je príprava nehnuteľnosti k predaju alebo prenájmu a jej profesionálna prezentácia na realitnom trhu.

 

Poslaním Home Stagingu je ukázať  nehnuteľnosť  ako najatraktivnejšiu pre veľký počet potenciálnych záujemcov o jej kúpy nebo prenájom, aby sa predala alebo prenajala v čo najkratšom čase a za čo najvyššiu cenu.

Home Staging je príprava domu alebo bytu, ktorý bol doteraz Vaším domovom, k vyhotoveniu fotografií pre realitnú kanceláriu a k obhliadke potenciálnych záujemcov. Prevedením Stagingu sa Váš  domov stane štandardným produktom, ktorý môže byť úspešne uvedený na realitný trh. Nie je to bytové návrhárstvo. Zariadenie a doplnky Vami zvolené vdýchnu  Vášmu domovu Váš osobný štýl a charakter, čím ukážete každému, čo sa Vám páči. Home Staging je presný opak. Je to proces „vyňatia domova z domu“. Počas Home Stagingu interiér Vašej nehnuteľnosti aranžujeme tak, aby prípadní záujemci mohli vidieť, aký priestor sa im ponúka, aby si boli schopní v priebehu krátkej návštevy predstaviť, ako by v týchto priestoroch mohli žiť práve oni.

          

Zdroj fotografií: Photopin.com

Kontakt

Judita Petrufová Ing. - J.P.Press

Veľké Blahovo
93001

0911665552

Výhody  Home Stagingu

Upravené nehnuteľnosti vyzerajú zachovalo, udržované v dobrom stave.

Upravené nehnuteľnosti sú šperkami medzi ostatnými, na fotografiách vyzerajú oveľa lákavejšie.

Upravené nehnuteľnosti sú vždy nacenené vyššie a prilákajú širšie spektrum potenciálnych kupujúcich.

Home Staging  dáva možnosť kupujúcim vidieť nehnuteľnosť takú, aká je v skutočnosti, bez rušivých dojmov z osobných vecí, a  v niektorých prípadoch i z veľmi osobitého vkusu predávajúcich.

   

Kontaktujte nás, ak máte záujem o prípravu Vašej nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom

Čo Vás čaká po objednaní Home Stagingu?

Stretneme sa priamo na mieste a urobíme celkový posudok vašej nehnuteľnosti, prehliadneme každú miestnosť v interiéri, ale aj exteriér,  určíme úlohy k  najefektivnejšiemu vylepšeniu Vašej nehnuteľnosti.
Dostanete od nás napísaný zoznam, ktorý obsahuje  podrobné inštrukcie k  zvýšeniu atraktivity  priestorov, predmetov a vybavenia so zvýšenou pozornosťou, vytýčenia zmien a ich pozitivného vplyvu na výsledok, rady a príklady , fotografie každého miesta, ktoré bude upravované. A samozrejme cenovú ponuku.

Keď sa vám už dlhšie nedarí predať vašu nehnuteľnosť, nie je jediným východiskom zníženie ceny. Dôvodom síce môže byť i vysoko nasadená  cena, ale aj to, že kupujúci si nie je istý hodnotou produktu, ktorú mu ponúkate.

Investícia do Home Stagingu bude najefektivnejším prostriedkom, ako dosiahnuť rýchly predaj a ušetriť vysoké čiastky, ktoré by ste stratili pri zbytočnom dlhodobom znižovaní ceny.

Najlepšie je  upraviť nehnuteľnosť pred tým, ako začínate s jej propagáciou, ale Home Staging poradca vám pomôže uskutočniť potrebné zmeny a úpravy aj počas realitného procesu.

Dreamhouse © 2012-2020 Všetky práva vyhradené.