Cenník Home Stagingu

Vyberte si z našich balíkov:

1. Základný balík - konzultácia na mieste Home Stagingu s následným vyhotovením kontrolného zoznamu na prevedenie úpravy nehnuteľnosti.

Je to asi 2 hodinová konzultácia, počas ktorej podrobne prezrieme celú nehnuteľnosť, označíme slabé stránky, vyhotovíme fotodokumentáciu, a preberieme možnosti úprav.

Zoznam návrhov úpravy jednotlivých miestností (predsieň, kuchyňa, kúpeľňa, obývačka) bude odoslaný na email zákazníka do 48 hodín s podrobnými pokynmi a odporúčaniami ku každej fotografii. Home Staging prevedie sám zákazník (resp. majiteľ nehnuteľnosti).

Zdarma: kupón na zľavu 80,- Eur z ďalších balíkov Home Stagingu.

Cena balíka: 80,- Eur + DPH. Za každú ďalšiu miestnosť (okrem 4 základných):  20,- Eur + DPH.

Tento balík odporúčame v prípade, ak máte dosť času a cítite v sebe kreativitu, schopnosti na prípravu Vašej nehnuteľnosti na predaj. Ak však počas prípravných prác zmeníte svoj názor, môžete využiť svoj kupón a so zľavou získať vykonanie Home Stagingu od nás.

2. Balík Plus - Takisto sa začína  vstupnou konzultáciou, vyhotovením zoznamu odporúčaných úprav. Home Staging s vlastným nábytkom a bytovými doplnkami zákazníka (v prípade potreby aj od nás zapožičanými) pod vedením a pomocou home stagera (4 hodiny). Vyhotovenie profesionálnych fotografií (10 ks). 

Cena balíka: 180,- Eur + DPH.

Tento balík odporúčame v prípade, že máte čas a vôľu na uskutočnenie zmien, avšak si chcete byť na 100% istí výsledkom prác, nakoľko stager Vám pomôže hlavne pri konečnom stylingu. Získané fotografie môžete použiť v inzercii.

3. Extra balík - je vlastne služba "full service". Aj tu začíname vstupnou konzultáciou, prehliadkou celej nehnuteľnosti. Pripravíme špecifickú štúdiu úpravy bytu, čo sa bude odohrávať úplne v našej réžii. To znamená, že Váš domov Vám odovzdáme v stave pripravenom na prijímanie záujemcov o kúpu. V tomto prípade Vy nemusíte žiadne práce vykonať, musíte nám iba dôverovať!

My budeme tí, ktorí zoženú všetky potrebné materiály, preoblečú Vašu nehnuteľnosť do slávnostných šiat. Pripravíme profesionálne fotografie, ktoré môžete použiť pri propagácii (16 ks).

Ceny balíka:

Garzónka, 1-izbový byt: 180,- Eur + DPH

2-izbový byt: 240,- Eur + DPH

3-izbový byt: 300,- Eur + DPH

4-izbový byt: 360,- Eur+ DPH

Rodinný dom a iná nehnuteľnosť: na základe dohody.

Ďalšie služby

Rozsiahlé úpravy - sťahovanie, upratovacie práce, maľovanie - nie sú v cene Home Stagingu. Tieto práce však vieme zabezpečiť, takisto ako skladovanie nábytku.

Požičanie nábytku a bytových doplnkov - 20% z cenníkovej ceny nábytku a bytových doplnkov za každý aj započatý mesiac.

V prípade holobytu zabezpečíme vizualizáciu miestností. Cenovú ponuku vyhotovíme na základe rozlohy nehnuteľnosti.

Ak sa stanete zákazníkom našej realitnej kancelárie Dream House na základe Sprostredkovateľskej zmluvy "Pohoda", Extra balík služby Home Staging  Vám dáme úplne bezplatne!


Čo je ešte dôležité vedieť

Príprava nehnuteľnosti na predaj sa nekončí tým, že byt bude pekne vychystaný na prijímanie záujemcov.

Tento výkladný stav treba zachovať, aby potenciálny kupujúci videli pri obhliadke presne ten istý obraz! A táto úloha už je celkom iba Vaša!

My počas našej spoločnej práce urobíme všetko preto, aby sme aj Vás dostatočne duševne pripravili  na predaj nehnuteľnosti.

Naše balíky môžeme pružne prepracovať podľa skutočného stavu Vašej nehnuteľnosti.

Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať.

 

Cena balíkov Home Stagingu závisí hlavne od:

- stavu nehnuteľnosti,

- veľkosti nehnuteľnosti,

- súrnosťi,

- typu: obývaná, voľná, prázdna,

preto po zistení našich povinností Vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru.

 

Zdroj fotografie: Photopin.com

Kontakt

Judita Petrufová Ing. - J.P.Press

Veľké Blahovo
93001

0911665552

Dreamhouse © 2012-2020 Všetky práva vyhradené.