Najčastejšie otázky o home stagingu

 • Celý byt prerobíte? Je to niečo ako rekonštrukcia bytu?

  Sústreďujeme sa iba na niekoľko miestností: na obývačku, kuchyňu, kúpeľňu a predsieň. Ale aj ďalšie miestnosti je možné upraviť, podľa Vašej požiadavky.

  Nie je to vôbec rekonštrukcia. Niekedy je potrebné premaľovať miestnosť, ale neprestaviame, nekachličkujeme. Snažíme sa na najjednoduchšie a najlacnejšie riešenie, výdavky na Home Staging by nemali byť väčšie ako 1-2% hodnoty nehnuteľnosti.

 • Koľko stojí Home Staging?

  Všeobecne sa to určiť nedá. Informatívne ceny uvádzame v sekcii Cenník Home Stagingu. Jedno je však isté, drahé je to, keď to neaplikujete!

  Home Staging platí objednávateľ. Ak ste to Vy, tak platíte Vy, ak Vaša realitná kancelária, tak platí ona.

  Realitná kancelária Dream House prevedie Home Staging pre každého svojho exkluzívneho zákazníka bezplatne.

 • Koľko času zaberie Home Staging?

  Závisí to od veľkosti a stavu Vašej nehnuteľnosti. Prehliadka a zaznamenanie úloh pri stredne veľkom byte trvá cca. 2-3 hodiny. Prevedenie Home Stagingu, príprava fotografií  môže vyžiadať 2-3 dní taktiež v závislosti od stavu nehnuteľnosti. Konkrétne sa to dá určiť pri prehliadke.

   

   

 • Kedy treba previesť Home Staging?

  Keď ste sa na 100% rozhodli, že nehnuteľnosť chcete uviesť na trh, ale bezpodmienečne predtým, ako to začnete inzerovať. To je veľmi dôležité vzhľadom na to, že profesijonálne fotografie nehnuteľnosti znamenajú polovičku úspechu!

  90% kupujúcich hľadá bývanie cez internet. Bez dobrých fotografií Vaša inzercia je oničom, vôbec nie je jedno, aké fotky uvidí. Ak fotografie nie sú lákavé, je málo pravdepodobné, že byt predáte.

  Home Staging oblečie Váš byt do slávnostného odevu, pekné fotografie upraveného bytu záujemcu privedú, ale nezabudnete: Vaša úloha je, aby sa tento stav udržiaval cez celý proces predaja! Je to niekedy problematické, ale je veľmi dôležité, aby ste boli neúprosní voči sebe a dbali na usporiadaný stav predávanej nehnuteľnosti! Veľmi sa to oplatí!

   

 • Fakt sa mi zlepší vyjednávacia pozícia, čím to vysvetľujete?

  Pozrite sa!

  Keď Váš záujemca vstúpi do bytu konečne uvidí to čo hľadá a "zamiluje sa" do bytu! Keď sa to podarí dosiahnuť už môžete cítiť v ruke kúpno-predajnú zmluvu. Zo záujemcu sa stane na základe citového vzťahu kupujúci, čím Vy získate obrovskú výhodu napr. v cenovej rovine.

  V poslednom čase je móda všetko kompenzovať cenovými ústupkami, namiesto toho, aby sme zdôrazňovali a reprezentovali naše hodnoty.

  Home Staging odkryje hodnotu ukrytú v nehnuteľnostiach a práve to prináša výsledky pri vyjednávaní cien.

<< 1 | 2 | 3 >>

Zdroj fotografií: Photopin.com

Kontakt

Judita Petrufová Ing. - J.P.Press

Veľké Blahovo
93001

0911665552

Dreamhouse © 2012-2020 Všetky práva vyhradené.