Pre developerov

Ponúkate na predaj nové byty alebo domy? Potrebujete zariadiť vzorový byt pre ukážku Vašim záujemcom?

Možno, že ste s predajom už začali, ale napriek tomu, že sa na nehnuteľnosti pozerá veľa potenciálnych zákazníkov, pomaly sa predávajú.

Počuli ste o tom, že väčšina ľudí (asi 90%) si nevie vizualizovať priestor, ktorý sa mu ponúka? Nevedia si predstaviť, ako by prázdny byt zariadili.

Ak však vidia útulne zariadený priestor, ľahšie uvidia pozitívne stránky nehnuteľnosti a začínajú sa vidieť v tomto priestore ako vo svojom domove.

Pri prezentovaní nehnuteľnosti musíte urobiť dobrý prvý dojem na záujemcov.

Home Staging je úprava nehnuteľnosti s tým cieľom, aby bola čo najžiadanejšia pre kupujúcich, pre dosiahnutie rýchleho predaja.

Home Staging ako služba vznikla v Spojených štátoch v 70-tych rokoch 20. storočia, odkiaľ sa rýchlo šíri do sveta ako najlepší spôsob prípravy nehnuteľnosti na predaj.

V súčasnosti, keď je realitný trh spomalený, sa ukazuje, že dobre pripravené nehnuteľnosti, ktoré už pri prvej prehliadke presvedčia zákazníkov, že dokážu splniť ich očakávania, sa najlepšie predávajú.

Vzorový byt musí byť lákavý, avšak nie prehnane luxusný. Ponúkame Vám vypracovanie návrhu na zariadenie vzorového bytu, ktorý potom bude prezentovať Vašu nehnuteľnosť v najlepšom svetle. Schválený koncept realizujeme podľa Vášho finančného rozpočtu.

Ak sa chystáte na deň otvorených dverí, neváhajte využiť naše služby.

Tešíme sa na spoluprácu.

Kontaktovať nás môžete telefonicky (+421911665552), alebo e-mailom na info@dreamhouse.sk.

 

Ing. Judita Petrufová

realitný poradca, home stager

Kontakt

Judita Petrufová Ing. - J.P.Press

Veľké Blahovo
93001

0911665552

Dreamhouse © 2012-2020 Všetky práva vyhradené.