Ako som objavila email marketing?

12.03.2013 14:54

Už dobrých pár rokov sa zaoberám sprostredkovaním predaja nehnuteľností. Pri svojej práci som si uvedomila, že svojich zákazníkov nestačí iba nájsť, ale treba im ponúknuť aj pridanú hodnotu, informácie, starostlivosť, či už pred samotným predajom, alebo po uskutočnení obchodu. Veľa peňazí som prebabrala na reklamy, pohonné hmoty, ktoré sa mi nevrátili, hnala som sa za informáciami na webu, ako zvýšiť návštevnosť a poriadne som nevedela, čo robím.

Až som raz pri surfovaní na internete natrafila na jedinečný blog o email marketingu, ktorýrého autorom je mladý Čech, David Kirš. Cez jeho príspevky som objavila ako môžem bez väčšej námahy prilákať klientov, budovať vzťah, rozmaznávať ich a nakoniec ich priviesť k predaju.  Tento nenásilný spôsob predaja sami zapáčil. Navyše som sa naučila ako môžem celý predajný proces automatizovať, takže keď prichádzajú na moju stránku klienti, pomocou automatickej emailovej sekvencie budú obslúžení a ja pri tom ani nemusím byť, pritom  niektorí  aj nakúpia.

Email marketing  odporúčam každému, kto chce zvýšiť svoje zisky a pritom nespôsobiť ako slizký predajca. Ja osobne som sa naučila veľa o skrytých možnostiach podnikania a veľmi čakám na nový kurz Email Academy Premium, ktorý sa práve začína.

Pozrite sa na vzdelávacie video zdarma, stojí to za to!

Judita Petrufová

Späť

Dozvite sa viac o email marketingu, uľahčite si svoje podnikanie!

Prihláste sa na odber článkov a videí o online podnikaní s využitím emailov (nie spamu)!

*  Email:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz
smartemailing.gif

Kontakt

Judita Petrufová Ing. - J.P.Press

Veľké Blahovo
93001

0911665552

Dreamhouse © 2012-2020 Všetky práva vyhradené.