Čo myslíte, je lepšie stavať z certifikovaných materiálov alebo s certifikovaným stavebným systémom?

14.03.2013 15:28

Povedali ste, že je to jedno?  Verte mi, že nie je.

Väčšina predávaných stavebných materiálov  má svoj certifikát kvality. Znamená to, že prešli zložitým systémom skúmania dôležitých vlastností a vyhovujú medzinárodným normám.

Kvalitné výrobky  v prvom rade potvrdí spokojnosť klientov, no ISO certifikát je niečo ako medzinárodne nastavená kvalitatívna latka.

Stavebné spoločnosti sa radi chvália používaním certifikovaných výrobkov. Ale vari je táto neodškriepiteľná skutočnosť  zárukou aj kvalitne postavenej stavby? Určite ste už aj Vy videli domy, kde používali iba certifikované materiály, ale výsledkom práce robotníkov bola „nekvalita“ bijúca do očí.

Solídne  fungujúce firmy sa rozhodli pre potvrdenie kvalitatívneho  štandardu firmy získaním certifikátu kvality na celý stavebný systém. Laicky povedané, získať si kredit. Nie je to malá investícia (ani časovo, ani finančne), treba ísť pritom s kožou na trh, ale v priebehu rokov sa to vracia. V očiach zákazníka je firma s certifikátom kvality bezpečným výberom, pretože vie, že sa v nej dodržujú isté kvalitatívne štandardy, bez ktorých by inak firma certifikát nezískala.

Získanie  certifikátu nie je jednorazová záležitosť.  Spoločnosť je pravidelne hodnotená. Nie je to totiž tak, že dostanete certifikát a už sa téme riadenia kvality nemusíte venovať.

Garanciou kvality systému stavby, výrobkov a montáže sú okrem certifikátu kvality aj viacročné referencie dodávateľskej firmy. Preto pri výbere odporúčam preveriť referencie a nenechať sa ovplyvniť mnohokrát zavádzajúcou reklamou, akciami, či najnižšími cenami.

 

Naši dodávatelia svoje certfikáty majú ( certifikát1, certifikát2) a majú aj dobré referencie. Tak sa na nás obráťte s dôverou!

Späť

eap-b-468x60-gif-256.gif

Kontakt

Judita Petrufová Ing. - J.P.Press

Veľké Blahovo
93001

0911665552

Dreamhouse © 2012-2020 Všetky práva vyhradené.