Finančné sprostredkovanie

Na finančnom trhu existuje veľké množstvo reklám na úvery, hypotéky, poistenia, ktoré sú platené finančnými inštitúciami, vychádzajú z ich záujmu a preto sú výhodné pre nich. Obyčajný človek sa nemôže správne rozhodnúť, ktorý produkt je šitý pre jeho potreby.

Nezávislé finančné poradenstvo spočíva vo výbere správnych riešení pre bežných ľudí, spotrebiteľov, sprostredkovaní uzatvorenia zmlúv s finančnými inštitúciami a dlhodobej starostlivosti o  klienta. Správny výber finančných produktov - hypotéky, poistenia, poistenia so sporením v prospech potrieb spotrebiteľov a v súlade s ich finančnými možnosťami. Vyriešenie finančných problémov, spôsobených nesprávne zvolenými úvermi - refinancovanie úverov. Vzdelávanie klientov v oblasti financií, aby sa naučili ako môžu ich peniaze pracovať v ich prospech a nie v prospech bankových a finančných inštitúcií.

Zaobstaranie nehnuteľnosti či už kúpou alebo výstavbou prináša so sebou aj potrebu riešiť ďalšie záležitosti finančného charakteru. Na nehnuteľnosť ludia potrebujú okrem vlastných finančných prostriedkov aj požičané - úver. Potrebujú samotnú nehnuteľnosť poistiť - poistenie nehnuteľnosti a domácnosti, poistenie zodpovednosti. Nevyhnutné je životné poistenie osôb, aby bol zabezpečený chod života aj po vzniku poistnej udalosti (strata zamestnania, strata schopnosti pracovať, atď.).

Aby som Vám mohla poskytnúť komplexné služby pod jednou strechou, vzdelávam sa  a poskytujem poradenstvo aj v tomto smere - v smere finančného sprostredkovania. Dúfam, že sa služby RK Dream House  tým iba vylepšia a klienti budú ešte spokojnejší s informovanejší. Pracujem na základe povolenia Národnej banky Slovenska pre nezávislú finančnú poradenskú spoločnosť, ktorej akcionárom nie je žiadna banka alebo poisťovňa. Práve preto môžeme vyberať našim klientom najvýhodnejšie produkty na trhu.

Pomôžem s výberom finančného produktu, ktorý bude šitý pre Vaše potreby a profitovať z neho budete Vy, nie finančné inštitúcie.

Máte voľné financie, ktoré by ste chceli zúročiť výhodnejšie, ako na termínovanom vklade v banke, obráťte sa na mňa, poradím Vám, ako, kde a koľko môžu Vaše peniaze zarábať!

 

Kontakt

Judita Petrufová Ing. - J.P.Press

Veľké Blahovo
93001

0911665552

Salve Group, a.s.

Chcem úver, poistenie, investovať

Dreamhouse © 2012-2020 Všetky práva vyhradené.