MOJE SLUŽBY

    

Začnime Vašimi predstavami o sprostredkovaní a zistime, či som pre Vás tá správna voľba . Ak by ste chceli poveriť predajom Vašej nehnuteľnosti čo najviac maklérov a chceli  by ste aby som  bola jedným z nich, v takom prípade sa nedohodneme - pretekať s ostatnými o to, kto ju predá skôr, nie je mojim cieľom, mojim cieľom je, aby som ju predala v čo najlepšej cene. Pri predaji nehnuteľností však rada spolupracujem s inými realitnými sprostredkovateľmi, aby som zabezpečila rýchly predaj.

Keby ste chceli predať svoju nehnuteľnosť značne nad trhovou cenou, ani v tom prípade Vám nepomôžem. Aj keď je realitný trh rozbehnutý, pri preceňovaní nehnuteľností nad 10% reálnej trhovej hodnoty ponuky na kúpu neprichádzajú. Preto vypracujem ocenenie trhovej hodnoty Vašej nehnuteľnosti ešte pred jej uvedením do predaja.

Keby ste nehnuteľnosť chceli predať behom dvoch týždňov, mohla by som povedať, že ste tu u mňa na správnej adrese, pretože predať nehnuteľnosť sa mi podarilo už viackrát aj za dva dni. To však nie je pravidlom - kto to sľúbi, je nezodpovedný. Ja som za premyslený a naplánovaný predaj, pričom pekne upravená nehnuteľnosť inzerovaná za reálnu cenu v dobrej lokalite sa dá predať za jeden-dva mesiace.

Kedy je pre Vás moja služba  riešením? Ak chcete, aby som prevzala celú ťarchu zobchodovania nehnuteľnosti na seba, ak chcete vedieť pravdu v každom momente predajného procesu a mať pri sebe takého poradcu, ktorý už veľakrát prešiel podobnou cestou. Ak hľadáte partnera, nie podriadeného alebo šéfa, tak  som Vaším človekom. V tom prípade ma neváhajte kontaktovať!Spolupráca

Stretnem sa s Vami na nehnuteľnosti, kde sa zoznámim s Vašimi predstavami ohľadne predaja a s Vašou nehnuteľnosťou. Vypracujem ocenenie trhovej hodnoty Vašej nehnuteľnosti a dohodneme sa na stratégii jej predaja. Uzavrieme dohodu o sprostredkovaní s jasnými pravidlami.

Právny audit

Preverím, či právny stav Vašej nehnuteľnosti korešponduje so skutočným stavom. Keď zistím nedostatky, pomôžem ich odstrániť. Spolupracujem s geodetmi a súdnymi znalcami.

Inzercia nehnuteľnosti

Pripravím nehnuteľnosť na jej kvalitnú prezentáciu pred jej profesionálnym fotením. Pripravím video alebo virtuálnu obhliadku, ktorá je v pandemickej situácii neoceniteľná. Nehnuteľnosť fyzicky prezentujem len vážnym záujemcom.

Vypracovanie zmluvnej dokumentácie

Po nájdení kupujúceho podpíšeme právnikmi vypracovanú rezervačnú dohodu. Skompletizujeme všetky dokumenty a pomôžem kupujúcemu v prípade potreby aj v oblasti financií. Pri podpise kúpnej zmluvy zabezpečujeme pre bezpečný predaj aj úschovu kúpnej ceny. Moje poistenie zodpovednosti chráni mojich klientov.

Odovzdanie nehnuteľnosti

Po podpísaní kúpnej zmluvy dohliadnem, aby nehnuteľnosť bola prepísaná na liste vlastníctva na kupujúceho a predávajúcemu bola kúpna cena vyplatená. Informujem Vás o všetkých administratívnych a daňových náležitostiach, ktoré súvisia so zmenou vlastníctva nehnuteľnosti. Fyzicky Vám pomôžem pri odovzdaní nehnuteľnosti a prehlásení odberateľa energií u správcov.

Realitné poradenstvo a finančné služby

Reality sú mojou vášňou, ale táto oblasť je tesne spätá aj s financiami. Môžem Vám pomôcť pri výbere úveru, poistenia a zhodnotenie Vašich financií.

Predané nehnuteľnosti                                    Ako predať nehnuteľnosť v čase Covidu?

Zamerajte sa na exkluzívnu spoluprácu s RK, aby ste zredukovali počet obhliadok na minimum s overenými vážnymi a solventnými klientmi. Spolupracujte s RK, ktorá dokáže prezentovať Vašu nehnuteľnosť vo forme virtuálnej 360 stupňovej obhliadky alebo videoprezentácie, používa pôdorysy, 3D skeny, širokouhlé zábery, zastupuje predávajúcich na stretnutí so záujemcami, vysvetlí všetky náležitosti predaja, zabezpečí v prípade potreby geodeta, znalca, hypotekárneho a finančného poradcu, zabezpečí komplexný právny servis, pomôže pri prepise energií a fyzickom odovzdaní nehnuteľnosti kupujúcemu.

Ponuka nehnuteľností