O MNE

Od skončenia vysokej školy na fakulte ekonomiky sa venujem obchodnej činnosti a poskytovaniu služieb.

K práci s nehnuteľnosťami ma priviedla moja zvedavosť, z ktorej sa rokmi stala vášeň. Rada sa  v tomto odbore vzdelávam a som rada, že táto oblasť pre mňa aj po rokoch prináša nové poznatky a výzvy, ktoré sa snažím pretaviť v stále lepšie služby pre mojich zákazníkov. Činnosť realitného poradcu je povolanie a taktiež životný štýl, ktorého poslaním je ukázať krásu priestoru a dať zákazníkom možnosť vidieť kus svojej budúcnosti.


V roku 2020 som získala titul RSc. (Real Estate Consultant), ktorý je v realitnom biznise uznávaný ako najvyššie možné vzdelanie pre realitných profesionálov na Slovensku.

Referencie

Realitná kancelária Dream House zrealizovala predaj môjho pozemku na vysoko profesionálnej úrovni v duchu svojej reklamy na webe.

Oceňujem hlavne rýchlosť predaja a komunikáciu na dennej báze. Taktiež flexibilita pri riešení ponúk bola ukážková o čom svedčí fakt, že danú nehnuteľnosť sa podarilo predať v krátkom čase podľa mojich predstáv.Odporúčam predaj nehnuteľnosti cez tuto realitnú spoločnosť.Určite budete s prístupom maklérky Ing..Petrufovej Judity spokojní.Super odvedená práca.

Mária Lamparská Rigóová

Máme veľmi čerstvú a vynikajúcu skúsenosť s realitnou kanceláriou "Dream House". Pri predaji rodinného domu nás zastupovala pani Petrufová. Od prvej chvíle nám bola obom veľmi sympatická a sme vedeli, že sme na správnej adrese. Od samého začiatku s nami prekonzultovala všetko a bola vždy ústretová. Do pol roka nám našla kupcu na nehnuteľnosť. Veľmi sme s jej službami spokojní. Vždy sa prispôsobila a vyšla v ústrety. Tak ako brala ohľad na nás, predávajúcich, takisto boli záujmy kupujúcich dôležité pre ňu. My sa jej touto cestou chceme poďakovať za všetko, čo pre nás urobila a vrelo ju odporúčame každému! Je to človek s veľkým "Č". Ďakujeme.

Manželia Hruškoví :)

Tešíme sa z domčeka v Macove.
Nehnuteľnosť sme kúpili bez stresu vďaka profesionálnemu a ľudskému prístupu pani Ing. Judity Petrufovej.
Celé sprostredkovanie bolo zrozumiteľné od začiatku až do zapísania v katastri.
Komunikácia bola vždy príjemná, ochotná a jasná.
Ďakujeme Vám za dobrý pocit, ktorý stále pretrváva.

S pozdravom Marečkovci

Čo treba viac k tomu dodať, 3x som sa sťahovala a pokaždé som poprosila REALITNÚ KANCELÁRIU DREAM HOUSE a pokaždé s úspešným predajom a kúpou nového bytu a ak by bolo treba 4 či 5 x zas oslovím iba DREAM HOUSE! V prípade ak váhate tak neváhajte, je to profesionálna , trpezlivá dáma, ktorá vie, čo potrebujete.

                              Mária Bobáková

Vyslovujem touto cestou svoju bezvýhradnú spokojnosť so spoluprácou s Dream House, konkrétne s Ing. Juditou Petrufovou. V priebehu roku sa výrazne podielala na sprostredkovaní troch pozemkov v obci Kyselica. Ani v jedinom prípade neprišlo k najmenším termínovým či iným zádrheľom. Oceňujem predovšetkým spoľahlivosť a dôsledné dodržanie všetkých dohovorov, korektné rokovania aj komunikáciu s kupujúcou stranou, čo v dnešných časoch nie je až také samozrejmé... Ešte raz ďakujem.

M.H.

Sluzby Dream House som vyuzil viackrat. S poskytnutymi sluzbami ale aj s pristupom J. Petrufovej som bol maximalne spokojny. Priprava zmluv, podkladov, proste vsetko bolo vzdy pripravene tak ako malo byt. Z mojej strany s RK Dream House maximalna spokojnost.

Vladimír Tonka

Perfektná spolupráca, výborná komunikácia a ochota pomôcť. Odporúčam!

Viktória Gregorová

Veľmi ochotne nám pomáhala s predajom domu. Postarala sa kompletne o všetky záležitosti spojené s predajom. Maximálna spokojnosť. Judita Petrufová , obrovská vďaka!!

                       Dezider Boráros

 
© 2023 Ing. Judita Petrufová, RSc., Veľké Blahovo 16, Veľké Blahovo, 930 01
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!